Terraria

Terraria dla Mac

Minecraft zainspirował grę platformową 2D

Terraria to gra platformowa 2D, która próbuje podążyć za duchem Minecrafta i zastosować ją do gier platformowych - i robi to całkiem nieźle. Podobnie jak Minecraft, w Terraria możesz zrobić prawie wszystko, co chcesz zrobić ze swoimi narzędziami... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Podobnie jak Minecraft, ale jako gra platformowa
  • Tylko ograniczona twoją wyobraźnią
  • Losowo generowane światy

Wady

  • Grafika 2D nie jest świetna
  • Może być trudne dla osób nie znających Minecrafta

Bardzo dobry
8

Terraria to gra platformowa 2D, która próbuje podążyć za duchem Minecrafta i zastosować ją do gier platformowych - i robi to całkiem nieźle.

Podobnie jak Minecraft, w Terraria możesz zrobić prawie wszystko, co chcesz zrobić ze swoimi narzędziami i wyobraźnią. Od kopania głęboko pod ziemią i znajdowania akcesoriów i pieniędzy do walki z wieloma wrogami w licznych "biomach" i zbieraniu drewna, kamienia, rudy i innych zasobów, Terraria ma niesamowitą głębię, którą fani Minecrafta natychmiast rozpoznają.

Tak jak w Minecrafcie, Twoim podstawowym celem w Terraria jest stworzenie własnego świata i jego ochrona. Możesz zbudować dom, fort, zamek - prawie wszystko, co chcesz z odrobiną wyobraźni. Jeśli masz szczęście, ludzie zamieszkają w twoim świecie i będą z tobą handlować, aby pomóc rozwinąć twoje imperium. Oczywiście, podobnie jak w Minecrafcie, grafika nie jest siłą Terrarii, ale ogromna ilość możliwości i wyobraźni wchodzi w grę, co czyni ją tak fascynującą.

Jeśli kochałeś Minecrafta, powinieneś zdecydowanie wypróbować Terrarię.

Najczęściej pobierane Akcji na mac

Terraria

Download

Terraria

Opinie użytkowników o Terraria

Sponsorowany×